Okresní přebory OVOV

Velmi příznivé počasí, sportovní výkony, soupeření, sportovní duch a nadšení - to vše doprovázelo naše sportovní družstvo i jednotlivce, kteří se zúčastnili okresního kola odznaku všestrannosti olympijských vítězů na 11. ZŠ v Plzni.

Jelikož jsme tvořili věkově nejmladší družstvo  složené ze žáků pátých a sedmých tříd, bojovali jsme v šesti disciplínách a skončili na hezkém 8. místě. Gratulujeme!

Největší gratulace patří však pěti závodníkům ve složení: Eliška Pechmannová, Nikola Vimmrová, Lucie Cmarová, Šimon Hrabačka a Dan Dolák, kteří vybojovali postupová místa na krajské kolo do Tachova a možná i na republikové finále do Prahy. Všichni jim budeme  29. 5. moc fandit, ať se jim závody vydaří a hlavně neztratí sportovního ducha. Držíme palce!!!

Celou fotogalerii okresního kola je možné prohlédnout na www.ovov.cz.

Dům digitálních dovedností