II. C na vzdělávacím projektu

Akce "Ručičky kraje"

Dne 9. 4. 2015 se naše třída zúčastnila programu "Ručičky kraje" na pozvání maminky pí Mgr. Černé, finanční manažerky projektu "Podpora technického a přírodovědného vzdělávání v Plzeňském kraji", na nádvoří KÚ v Plzni.

Studenti SOŠ zde na mnoha stáncích předváděli jednoduché pokusy a dva velmi zajímavé pokusy provedli pracovníci Techmánie. Sami žáci si mohli, dle svých zájmů, vyzkoušet různé techniky, pokusy a další praktické činnosti. Přestože základy fyziky druháčci neovládají, nebyl žádný problém se do aktivit zapojit.

Moc děkujeme pí Mgr. Černé, která nám návštěvu umožnila a studentům se svými učiteli, kteří nám velmi ochotně vše ukázali a dětičky do aktivit zapojili. Dokonce bylo možné si některé výrobky i odnést.

Akce se opravdu vydařila a děti byly velmi nadšené!

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.

Dům digitálních dovedností