Okresní přebor OVOV

Tentokrát méně příznivé počasí, o to lepší sportovní výkony, soupeření, sportovní duch a nadšení - to vše doprovázelo naše sportovní družstvo i jednotlivce, kteří se zúčastnili okresního kola odznaku všestrannosti olympijských vítězů na 11. ZŠ v Plzni.

Jelikož jsme tvořili věkově nejmladší družstvo složené ze žáků čtvrtých, pátých, šestých, sedmých i osmé třídy, bojovali jsme v šesti disciplínách a skončili na hezkém 8. místě. Gratulujeme!

Největší gratulace patří však pěti závodníkům ve složení: Tereza Benešová, Aneta Havlová, Pavlína Formanová, Vojtěch Klein a Lucie Cmarová, kteří vybojovali postupová místa na krajské kolo do Tachova a možná i na republikové finále do Prahy. Lucii Cmarové se dokonce povedl rekord v přeskoku přes švihadlo, který na republikovém finále ještě nikdo neudělal: během dvou minut naskákala 477 přeskoků. Všichni jim budeme  4. 6. moc fandit, ať se jim závody vydaří a hlavně neztratí sportovního ducha. Držíme palce!!!

Dům digitálních dovedností