Beseda s Městskou policií v I. C

Jak se chovat při setkání s divokým prasetem

9. 12. 2015 se v naší třídě uskutečnila beseda s Městskou policií Plzeň na téma "Jak se chovat při setkání s divokým prasetem".

Děti se dozvěděly přínosné informace, jak reagovat, kdyby divoké prase, s rodiči nebo se svým domácím mazlíčkem, potkaly.

Kromě těchto informací poznaly tzv. "mysliveckou hantýrku", mohly si prohlédnout myslivecké encyklopedie, trofeje, dýky a vybité náboje. Strážníci se dětí průběžně dotazovali. Za správně zodpovězené otázky děti obdržely odměnu.

Prvňáčky beseda skutečně zaujala, po celou dobu vydrželi naslouchat a strážníci je zaslouženě pochválili.

Velice děkuji strážníkům - p. Zahutovi, p. Hájkovi za přínosné rady a p. strážníku Fromerovi za fotodokumentaci a budeme se těšit na další spolupráci.

Pro zhlédnutíá fotografií klikněte zde.