Recitační soutěž I. st. ZŠ

Školní kolo

17. 2. 2016 proběhlo školní kolo recitační soutěže. V multimediální učebně se sešlo 25 soutěžících žáků.
Nejprve soutěžili v mladší kategorii druháci a třeťáci, poté čtvrté a páté třídy v kategorii starších.
Porota měla náročný úkol zhodnotit recitaci a vybrat vítěze.
Výsledky:
Kategorie mladších žáků:                                                     Kategorie starších žáků:
1. místo - Sára Hovjacká, III. A                                            1. místo - Eliška Čulíková, IV. A
2. místo - Marcel Cvrk, II. C                                                 2. místo - Kateřina Bohůnková, V. A
3. místo - Vít Láska, II. B                                                      3. místo - Elen Königsmarková, IV. A

Do obvodního kola, které proběhne 24. 2. 2016 na 10. ZŠ Plzeň postupují tito žáci:

Sára Hovjacká, Marcel Cvrk, Eliška Čulíková a Kateřina Bohůnková

Poděkování patří všem účinkujícím, žákům školného parlamentu, kteří byli v porotě - T. Kupkové, A. Stehlíkové, E. Lopatové,
A. Cinkové. Velký dík také patří Danu Dolákovi ze VII. A, který celou akci moderoval.
Vítězům blahopřejeme a těšíme se na další ročník této soutěže.

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.