Vítězství ve čtenářské soutěži

Žáci 2. A a 5.A se zúčastnili soutěže Moje čtenářská třída, kterou vyhlásila Knihovna města Plzně u příležitosti 140. výročí založení městské knihovny.

V soutěži druháčci obsadili nádherné 2. místo za 135 přečtených knih, o kterých měli též krátký referát ve třídě před svými spolužáky.
Mezi nejaktivnější čtenářky patřila děvčata Eliška Lhotáková 27 knih, Klárka Slavíková 21 knih a Maruška Protivová 15 přečtených knih.
I knihovnice ocenily tak veliké množství přečtených knih u právě začínajících čtenářů.
V sobotu 19. 3. proběhlo vyhlášení v KMP v Polanově síni za účasti dětí i jejich rodičů.
Jako odměnu si děti odnesly plný kornout bonbonů a ještě shlédly zábavné divadelní představení "O plzeňských strašidlech".
Celé třídě moc gratulujeme.
Třída 5. A se také velice snažila a dostala diplom za účast. Žáci přečetli 74 knih. Mezi nejlepší čtenářky patřily Hurtová Veronika, Kupková Kamila a Vacková Natálie.

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.