Okresní kolo OVOV

Tentokrát méně příznivé počasí, o to lepší sportovní výkony, soupeření, sportovní duch a nadšení - to vše doprovázelo naše sportovní družstvo i jednotlivce, kteří se zúčastnili okresního kola odznaku všestrannosti olympijských vítězů na 11. ZŠ v Plzni.

Jelikož jsme tvořili věkově nejmladší družstvo složené ze žáků čtvrtých, pátých a sedmých tříd, skončili jsme na 9. místě. Gratulujeme!

Největší gratulace však patří čtyřem závodníkům: Tereze Benešové, Iloně Adámkové, Kristýně Výborné a Jirkovi Bešťákovi, kteří vybojovali postupová místa na krajské kolo do Tachova a možná i na republikové finále do Prahy. Velká pochvala patří i žákům ze třetích tříd (zejména ročníkům 2007), kteří také soutěžili, dokonce se umístili na 1. a 2. postupovém místě, ale nemohou se ještě krajského kola zúčastnit.

Všichni našim finalistům budeme 3. 6. moc fandit, ať se jim závody a dalších pět disciplín povede a neztratí sportovního ducha.

Držíme palce!!!