Hracholusky

Dne 24.6.2016 byla naše třída na šk. výletu na Hracholuské přehradě.

Nejprve jsme se šli projít ke hrázi a z naučné tabule jsme si přečetli o její historii.

Jelikož tento den patřil k jednomu z nejteplejších: 35 st. C, rádi jsme posvačili ve stínu u blízkého lesíka. Poté jsme se přesunuli do areálu vodního lyžování, kde jsme mohli, díky rodičům žákyně Karolínky, strávit největší část výletu. Byla zde možnost sportovního vyžití v malém lanovém centru a hráli jsme stopovačku. Poté nám Karolínka, za pomoci svých rodičů, předvedla ukázku vodního lyžování. V poledne nás čekala krásná hodinová projížďka parníkem na Radost a zpět. Děti mohly dokonce chvilku řídit loď a zatroubit! Určitě velký zážitek! Po příjezdu nám Karolínčin tatínek předvedl lehkou akrobaci s modelem vrtulníku "Logo 690". Na závěr jsme si v areálu opékali vuřty, v obchůdku se zchladili zmrzlinou a koupili dárečky domů.

Velice děkujeme Karolínce za krásnou sportovní ukázku a jejím rodičům za zprostředkování tak krásného výletu.