018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Škola v přírodě 3.A a 5.A Lhota nad Rohanovem

Třídy 3.A a 5.A  z Litic strávily úžasný týden plný sportu a dobrodružství v překrásném areálu Hotelu Rohanov na Šumavě.

Žáci navštívili hrad Kašperk, muzeum motocyklů v Kašperských Horách, prohlédli si romantický Hoslovický mlýn a nakonec i Šumavu z výšky rozhledny na Javorníku.

Počasí nám přálo, po celý týden vládlo takřka letní slunečno a děti tak mohly trávit většinu času venku při hrách a sportování. Bydleli jsme v chatičkách se sociálním zařízením, což už samo o sobě bylo pro mnohé děti velké dobrodružství. Les, travnaté plochy ke hraní i hřiště s umělým povrchem tvořily součást překrásného areálu, na kterém se denně konala klání naší malé Školympiády. Utkaly se týmy různých "evropských států" a děti si vyzkoušely nejen známé i méně známé sporty jako např. lakros, ale dozvěděly se i spoustu zajímavých informací o svých státech. A v neposlední řadě nám všem i náramně chutnalo, takže nejen děti, ale i paní učitelky a vychovatelky si pobyt užily a věří, že se do Lhoty nad Rohanovem určitě ještě někdy vrátí.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587