Jak nám to anglicky mluví?

Čtvrťáci a páťáci poměřili své síly ve znalosti anglického jazyka.

Někteří žáci ze 4. a 5. tříd se rozhodli vyzkoušet, jak jsou na tom s angličtinou. Zúčastnili se soutěže v anglickém jazyce, která byla rozdělena na dvě kategorie -  4. a 5. třídy. Čekaly je (jak to bývá často i v pohádkách) tři úkoly. Prvním úkolem bylo nastražit uši a splnit co nejlépe poslechovou část. Druhým úkolem byla slovní zásoba, kdy každý musel přeložit do angličtiny slova či anglicky pojmenovat obrázky. A třetí úkol byl ten nejtěžší - pobavit se v angličtině s porotou. Všichni všechny úkoly úspěšně zvládli. Nakonec jsme v každé kategorii našli tři nejúšpěšnější, kteří získali diplomy, medaile a věcné ceny. Pro všechny bylo připraveno něco sladkého na posilněnou po náročném výkonu.

Účastníkům mnohokrát děkujeme, vítězům moc a moc gratulujeme a věříme, že si společně zasoutěžíme i příští rok. :-)