Záchranná letecká stanice Líně

III. C na exkurzi

Dne 25. 4. 2018 byla naše třída na exkurzi v ZLS Líně. Program vedl pilot p. František Lukeš. Seznámil nás se zařízením vrtulníků, náplní práce a fungováním této stanice. Rovněž zodpověděl veškeré dotazy. V další části programu si děti mohly vrtulník projít i se v něm posadit.

Díky cvičení mladých záchranářů jsme mohli tento den vidět poskytování I. pomoci a v akci vzlétat i přistávat několik vrtulníků.

Velice děkujeme mamince Karolínky, která nám exkurzi zajistila a p. Lukešovi, který akci, naprosto profesionálně a se skvělým přístupem k dětem, vedl. Poděkování patří i mamince Sebíka, která nás na exkurzi doprovázela.

Své zážitky vyjádřily děti hned druhý den o výtvarné výchově tiskem tématických obrázků.