I. C v ZOO

Exkurze s výukovým programem

Dne 25. 3. 2019 jsme navštívili ZOO. Jelikož nám výukový program začínal v 9:30 hodin, prošli jsme si zatím zvířata venku i v pavilonech, kde jsme se alespoň trochu ohřáli. Největší atrakcí byla lví rodina s třemi mláďaty, která krásně "pózovala" za sklem. Byla to opravdu podívaná! Cestou na statek nám slečna instruktorka, velmi srozumitelně pro děti, představovala jednotlivá zvířata. Na statku zajímavě pokračovala výukovým programem "Domácí zvířata". Děti zde mohly vidět domácí zvířata i jejich mláďata. Je zde krásný a hodný kůň, který se velmi ucházel o naši přízeň. Poznali jsme mnoho zvířat a nakonec jsme se občerstvili a zahřáli v místní restauraci.

Krásně unavení jsme se vrátili zpět do školy.

Velké poděkování patří milé a šikovné slečně instruktorce a mamince našeho Míši za veškerou pomoc v ZOO.