018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Halloweenské strašení v Liticích

Být na chvíli někým jiným. Proč ne? Stát se však na chvíli strašidlem - pocit k nezaplacení. Tedy alespoň pro děti, které se jako strašidla posadily do školních lavic a začalo hrůzostrašné vyučování.

Strašidla v Liticích totiž slavila Halloween. Skupinky duchů, čarodějnic, upírů a dalších bytostí ve 4. A soutěžily a plnily nejrůznější úkoly, hrály si a povídaly. A sbíraly košťata pro své čarodějnice. Čím více košťat, tím slavnější čarodějnice. A která z nich vyhrála? Číslo jedna získala čarodějnice Hermiona. Její opatrovníci vyřešili bezchybně pracovní listy, byli nejrychlejší v soutěžích a vznikla u nich také dokonalá haloweenská mumie. Ale i ostatní se čilnili. 

Nejdůležitější byla totiž prožitá zábava a legrace. Na závěr vyučování přišla na řadu strašidelná Halloweenská stezka i malá sladkost, neboť v tento den platí: "Trick or treat!"

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587