Fotbalový turnaj Mc Donald´s Cup 2022

Po roční přestávce se opět povedlo zorganizovat 33. ZŠ oblíbený fotbalový turnaj. Tentokráte se soutěžilo v jeden den ve dvou kategoriích a každá kategorie měla po sedmi družstvech. Naši reprezentanti a reprezentantka v kategorii žáků do třetích tříd posíleni i o hráče z Litic, předvedli velice slušný výkon, a to i přesto, že většina hráčů byla ze druhých tříd, a nakonec si odnáší krásné bronzové medaile.

Naši reprezentanti a opět jedna reprezentantka v kategorii žáků do pátých tříd byli o kousek lepší a odváží si dokonce postupovou druhou příčku.

Děkujeme dětem za zodpovědný přístup, organizátorům, že opět zorganizovali tuto krásnou a dětmi oblíbenou akci a v poslední řadě také už snad navždy „oslabeným virům“.