018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

McDonald´s Cup

Žáci prvního stupně 26. základní školy se zúčastnili fotbalového turnaje, který nese název McDonald´s Cup.

Skvělými výkony v okrskovém a následném okresním kole si vybojovali účast na krajském finále, kde nakonec obsadili 5. místo.

Tým složený ze žáků 4. a 5. tříd vybojoval pro naši školu fantastický úspěch. Kluci se zúčastnili celkem tří kol tradičního meziškolního fotbalového turnaje. Účast na krajském finále si hráči zajistili obsazením postupových míst v okrskovém a okresním kole, kde pokaždé získali stříbrné medaile. Nutno podotknout, že tým skončil vždy za 33. základní školou, tedy za velmi kvalitním výběrem. V rámci těchto kol se kluci celkem s výběrem 33. základní školy poměřili celkem čtyřikrát a hned dvakrát slavili vítězství, což se dá považovat za vynikající úspěch celého týmu. V krajském kole po slibném začátku a vysoké výhře proti Klatovům přišel smolný zápas proti ZŠ Plasy, které jsme podlehli 2:3 a zavřeli si cestu do semifinále, které bylo naším cílem. Zápas o 5. místo jsem zvládli velkým výsledkovým i herním rozdílem. Velké díky patří táké p. Soukupovi, který se podílel na vedení týmu a zúčastil se všech tří turnajů. Z celkové hlediska bylo putování turnaji více než úspěšně a velká pochvala patří všem klukům, kteří se turnajů účastnili.