Čertí škola v 1.B

aneb třída plná čertů, andělů a Mikulášů.

Ve škole i v naší třídě to v tento den vypadalo opravdu úplně jinak. Všude kolem nás bylo mnoho čertů, andělů i Mikulášů.

Na začátku dne jsme se s dětmi seznámili s prací s roboty Blue-Bot. Ty jsme hned vzápětí využili při práci v týmech. Vyzkoušeli jsme si totiž práci v centrech aktivit, kdy každá skupina plnila svůj samostatný úkol, např. z matematiky, českého jazyka atd.. Na závěr dne jsme ohodnotili svojí práci a doporučili jsme si, jak pracovat příště lépe, aby se nám práce více dařila. Zjistili jsme, že práce v týmu rozhodně není jednoduchá, ale když dodržíme pravidla, může být velmi přínosná.

Celý den jsme zakončili čertovským cvičením, na které se přišel podívat i "opravdový" Mikuláš s čerty, andělem a nadílkou.