Turnaj ve fotbale a ve vybíjené

Sportovní dopoledne čtvrtých a pátých ročníků

Poslední den před pololetními prázdninami se v naší škole odehrálo Sportovní klání 4. a 5. tříd. Kromě hlavního programu – turnaje ve fotbale a ve vybíjené – se v přilehlých prostorách školní tělocvičny sveřepě sbíraly body za doplňkové sportovní aktivity – za přeskoky přes švihadlo, sedy-lehy, kliky, obíhačku v ping-pongu či za správné odpovědi ve vědomostním sportovním kvízu.

Žáci do svých výkonů dali naprosto vše – sílu, energii, a někteří dokonce i své hlasivky. Především závěr fotbalového turnaje byl opravdu velmi dramatický a ukončen byl až dlouhou sérií penalt. A jak to celé dopadlo?

Fotbal

1. místo: 4. C

2. místo: 4. B

3. místo: 5. B

4. místo: 5. C

Vybíjená

1. místo: 4. B

2. místo: 5. B

3. místo: 4. C

4. místo: 5. C

Doplňkové sportovní aktivity

Lehy-sedy: 4. C

Švihadlo: 5. B

Ping pong: 5. C

Kvíz: 4. B

Vítězům patří obrovský obdiv a gratulace, všem zúčastněným pak velký respekt za odhodlání, nasazení a fairplay.

Velké poděkování patří Davidovi Šeniglovi za velkou pomoc při organizaci celého turnaje i za jeho spravedlivé a nekompromisní rozhodování fotbalové části turnaje. Děkujeme také třídním učitelkám Janě Pišlové, Kristýně Sedlákové a Lence Tůmové za sportovní přípravu žáků a spoluorganizaci dne.

Uplynulý den nám všem přinesl nezapomenutelné sportovní okamžiky, posílil týmového ducha a ukázal, jak důležité je spolupracovat, podporovat se a táhnout za jeden provaz.