Okresní kolo recitační soutěže

Recitační duel.

Začátek nového kalendářního roku zahájila velká část dětí všech tříd 1. stupně tréninkem v recitaci. Vybíraly si samostatně svoji báseň a utkaly se s řadou svých spolužáků. Nejprve probíhaly soutěže v rámci třídy, poté podle věkových kategorií (1. kategorie - 2. a 3. třídy, 2. kategorie 4. a 5. třídy), následně se ti nejlepší utkali ve školním kole. Vítězové školního kola obou kategorií postoupili do kola okresního.

Poslední duel tedy proběhl dnes v rámci recitační soutěže Ševelení 24, kterého se účastnili naši 4 žáci – Sofie Špetíková 2. A, Marek Růžička 2. A, Hynek Lhoták 4.D a Eliška Konopíková 5.A. Všichni statečně zapojili a konkurence byla veliká. Dnes bojovalo 99 účastníků o postup do krajského kola recitační soutěže. Přestože snaha byla veliká, štěstí se usmálo jinde, ale to nám vůbec nevadí. Byla to veliká zkušenost, skvělý zážitek a motivace do dalších let.

Velké poděkování soutěžícím a gratulace k těmto výsledkům!