Velikonoce ve 4. D

Zasévání řeřichy, malování kraslic, pokus a mnoho dalšího ve 4. D.

Náš velikonoční den začal rozdělením dětí do skupin, kde si měly vymyslet svůj originální název týmu, který se pojí s Velikonocemi. Každá skupinka poté plnila různé aktivity a získávala body, za které na konci dostala sladkou odměnu. Čekala nás velikonoční pátračka, kde jsme se dozvěděli mnoho známých informací, ale především mnoho zajímavostí. Také jsme si vytvořili kraslice, dětem, neznámou fixovou technikou, které jsme si nabarvili již den předem a přes noc jsme se těšili, co na nás druhý den bude čekat. Dětem se vajíčka moc povedla. Na co se děti těšily asi nejvíce byl pokus s naloženým vajíčkem v octu. Vajíčko jsme také nechali do druhého dne odpočívat a děti přemýšlely, co se tak s tím vajíčkem může stát. Vzniklo nám spoustu zajímavých teorií, ale hopík z vajíčka očekávali jen dva chlapci. Den se povedl a my se příště podíváme na Velikonoce v zahraničí.