Young English Stars: Soutěž v anglickém jazyce

Od básniček po konverzaci: Jak si naši žáci vedli v anglickém klání?

V úterý 16. dubna se na naší škole uskutečnila soutěž v angličtině, které se zúčastnilo celkem 35 žáků včetně dětí z naší pobočky v Plzni-Liticích. Nejmladší účastníci, žáci třetího ročníku, si změřili síly v konverzaci a v recitaci básniček. Čtvrťáci a páťáci soutěžili v konverzaci a ve čtení anglických textů. Všichni žáci měli zároveň možnost získat další body do celkového hodnocení plněním doplňkových úkolů na iPadech. A jak to celé dopadlo?

V kategorii „Junior Stars“ (3. r.) zazářila Amélie Lásková ze 3. B, v těsném závěsu za ní se umístila Laura Šteinerová ze 3. A a bronz si vybojovala Kristýna Švarcová ze 3. B.

Kategorii „Shining Stars“ (4. r.) opanovala Taťána Krčmářová ze 4. B, stříbrnou pozici obsadila Karolína Mlčochová ze 4. B a trojici výherců doplnil Hynek Lhoták ze 4. D.

V kategorii „English Stars“ (5. r.) triumfoval Filip Šanda z 5. B, stříbrná příčka připadla Marii Mayerové z 5. C a na skvělém třetím místě nakonec skončil Vojtěch Kozák z 5. B.

Všem výhercům gratulujeme!

Děkujeme všem účastníkům soutěže za jejich odvahu, nasazení a úžasné výkony. Speciální poděkování patří našim skvělým kolegyním Lence Charvátové, Petře Jíšové, Veronice Mlčochové, Martině Světlíkové a Aleně Trhlíkové za jejich ochotu a velkou pomoc při organizaci soutěže.¨

Angličtině zdar!