McDonlad´s Cup

Úspěšné tažení žáků prvního stupně tradičním meziškolním turnajem skončilo ziskem tří sad medailí. Skvělý výkon v 1. kole turnaje zajistil růžovce účast na dalším turnaji, kde již naše cesta McDonald´s Cupem skončila.

26. základní škola pro letošní ročník složila oba týmy, které mohou reprezentovat. Na loňské úspěchy navázala starší kategorie (4. - 5. třída), která dokázala získat stříbrné medaile v 1. kole turnaje, kde ve finále v penaltovém rozstřelu podlehla 33. základní škole. V následujícím turnaji si tým odvezl bronzové medaile, které další postup bohužel neumožnily. I přes to nutno podotknout, že kluci předváděli skvělou hru, na kterou mohou být pyšní. Velkou pochvalu si zaslouží všichni členové týmu, kteří opět dokázali, že na Růžovku chodí vynikající fotbalisté.

Mladší kategorie (1. - 3. třída) si vedla také velmi dobře. Okrskové kolo zvládli kluci totožně jako jejich straší spolužáci a odvezli si stříbrné medaile. Okresní kolo už nevyšlo dle představ, ale konečné 5. místo není špatná vizitka. Rovněž klukům patří velká pochvala za výbornou reprezentaci školy. Výsledky obou kategorií ukazují, že je do budoucna na čem stavět. Příští rok přijde další šance, na kterou se všichni těšíme.