Sportovní den 1. stupně

Horký červnový den ve znamení sportovního zápolení žáků 1. stupně.

Dne 18. 6. se na Růžovce konal sportovní den pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se v rozmanitých sportovních aktivitách, které prověřily fyzickou zdatnost a týmovou spolupráci našich sportovců.

Ve fotbalovém turnaji se mezi sebou utkali zástupci 1. až 4. ročníků. K vidění byly napínavé zápasy, skvělé přihrávky, kličky a samozřejmě spousta fantastických gólů. Kromě fotbalu se naši sportovci utkali také v závodech v běhu na 60 metrů a ve skoku do dálky. Součástí sportovního dne byla i vycházka, během které žáci plnili rozmanité úkoly zaměřené na týmového ducha a spolupráci. Poslední částí sportovního dne byla hravá stanoviště v tělocvičně školy. Organizaci těchto stanovišť měli na starosti žáci 5. B, za což jim patří velké poděkování.

Děkujeme také skvělým rozhodčím fotbalového turnaje, Vašku Sudovi a Tomáši Traxmandlovi, za jejich ochotu, spravedlivost a důslednost. Zapomenout nesmíme ani na žáky 6. A, kteří se na organizaci celého dne také významně podíleli.

Chtěly bychom všechny naše sportovce opravdu pochválit za jejich nasazení, fair play a vzájemný respekt. I přes velké horko a dusno, které panovalo celé dopoledne, všichni podali naprosto famózní výkony. Byl to den plný sportu, radosti, fandění a týmové práce.