018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Sportovní den 1. stupně

Horký červnový den ve znamení sportovního zápolení žáků 1. stupně.

Dne 18. 6. se na Růžovce konal sportovní den pro žáky 1. stupně. Soutěžilo se v rozmanitých sportovních aktivitách, které prověřily fyzickou zdatnost a týmovou spolupráci našich sportovců.

Ve fotbalovém turnaji se mezi sebou utkali zástupci 1. až 4. ročníků. K vidění byly napínavé zápasy, skvělé přihrávky, kličky a samozřejmě spousta fantastických gólů. Kromě fotbalu se naši sportovci utkali také v závodech v běhu na 60 metrů a ve skoku do dálky. Součástí sportovního dne byla i vycházka, během které žáci plnili rozmanité úkoly zaměřené na týmového ducha a spolupráci. Poslední částí sportovního dne byla hravá stanoviště v tělocvičně školy. Organizaci těchto stanovišť měli na starosti žáci 5. B, za což jim patří velké poděkování.

Děkujeme také skvělým rozhodčím fotbalového turnaje, Vašku Sudovi a Tomáši Traxmandlovi, za jejich ochotu, spravedlivost a důslednost. Zapomenout nesmíme ani na žáky 6. A, kteří se na organizaci celého dne také významně podíleli.

Chtěly bychom všechny naše sportovce opravdu pochválit za jejich nasazení, fair play a vzájemný respekt. I přes velké horko a dusno, které panovalo celé dopoledne, všichni podali naprosto famózní výkony. Byl to den plný sportu, radosti, fandění a týmové práce.

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587