Požární poplach s hasiči v Liticích

Dne 19. června se žáci litické školy dočkali speciální návštěvy. Do školy zavítali hasiči (SDH Plzeň – Litice), aby dětem přiblížili svoji práci a důležitost požární bezpečnosti. Tato návštěva byla součástí požárního poplachu a evakuace žáků ze školy.

Návštěva dobrovolných hasičů začala ukázkou hasičské techniky a výstroje. Děti měly možnost prohlédnout si hasičské auto, různé druhy hadic, ochranné obleky a další vybavení, které hasiči používají při zásazích. Vrcholným bodem návštěvy byla ukázka hašení požáru. Návštěva hasičů ve škole byla nejen zábavná, ale především poučná. Žáci získali cenné informace o tom, jak se chovat v případě požáru ve škole, a pochopili důležitost rychlé a organizované evakuace. Děkujeme.