KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ V ANGLICKÉM JAZYCE

V úterý 26. 1. 2021 se uskutečnilo školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Kvůli epidemiologické situaci v letošním školním roce žáci soutěžili v online prostředí MS TEAMS pouze v kategorii „speaking“. Soutěžící si s porotou popovídali na téma „Homestudying, positives and negatives in corona lockdown“. Všichni žáci byli velmi šikovní, mluvili plynule, byli pohotoví, vyjadřovali své názory na dnešní nelehkou dobu.

Vítězem se ale stát mohl pouze jeden, ten bude naší školu reprezentovat v únoru v okresním kole.

Na 1. místě se umístil Jan Klosse, na 2. místě se umístila Karolína Kocábová a na 3. místě se umístila Růženka Hajšmanová.

Všem soutěžícím děkujeme za účast, za odvahu a kuráž v letošním online školním kole.

Porota konverzační soutěže Aj.