Ocenění úspěšného olympionika

Dne 24. září proběhlo slavnostní vyhlášení a ocenění úspěšných olympioniků našeho kraje. A my máme radost, že tohoto vyhlášení se účastnil i žák loňské  9. A Kryštof Lang, která se dostal až do celostátního finále a v něm obsadil druhé místo!

Vyhlášení proběhlo v budově Krajského úřadu Plzeňského kraje. Ocenění si převzal Kryštof Lang osobně. Za naši školu mu pogratulovala i paní ředitelka Mgr. Eva Švolbová a vyučující německého jazyka Mgr. Pavel Hurt.

Připomeňmě, že v loňském školní roce probíhaly olympiády z důvodu pandemické situace online, ale ani to nezabránilo Kryštofovi, aby se přihlásil a nakonec vyhrál postupně obvodní i krajské kolo. V celostátním kole obsadil v silné konkurenci 8 dalších talentovaných němčinářů skvělé 2. místo!

Ještě jendou mu gratulujeme a přejeme hodně úspěchů nejen s němčinou i na Masarykově gymnáziu, kde Kryštof nyní studuje.