IX. A na festivalu Posviť si na budoucnost

Třída IX. A se v pátek 5. 11. zúčastnila festivalu Posviť si na budoucnost, který se konal v areálu DEPO2015.

Posviť si na budoucnost je unikátní celoroční festival vzdělávání a práce, který nabízí žákům, studentům i rodičům ucelený přehled o možnostech studia a následného kariérního uplatnění v Plzeňském kraji.

I přesto, že v posledním týdnu před samotným konáním této pravidelné akce byla přijata přísnější protiepidemická opatření pro samotný vstup do areálu DEPO2015, tak nás to neodradilo a akce jsme se i tak zúčastnili a dobře jsme udělali, jelikož festival byl po organizační stránce skvěle připraven.

Samotní žáci se zaměřili především na zázemí těch střední škol, o kterých uvažují jako o místech, s nimiž by rádi spojili svoji budoucnost po úspěšném dokončení studia na naší škole.