Konverzační soutěž v anglickém jazyce

V úterý 9. 1. 2024 se uskutečnila konverzační soutěž v anglickém jazyce.

Téměř 60 přihlášených žáků si vyzkoušelo poslechový test. Poté na ústní část postoupilo deset nejúspěšnějších žáků z každé kategorie. Při ústní části si soutěžící s porotci popovídali o tom, co mají rádi, co dělají ve svém volném čase, mluvili o vylosovaném tématu a následně popisovali či porovnávali obrázky.

V kategorii 6. a 7. tříd se umístil na 3. místě Cristian Šmucler Mendoza ze 7. B, na 2. místě Kristian Česák ze 7. B a na 1. místě David Zmrazek ze 7. B.

V kategorii 8. a 9. tříd se umístil na 3. místě Adam Kolda z 9. C, na 2. místě Magdaléna Schmidtová z 9. B a na 1. místě Miroslav Vavřina z 9. B.

David a Mirek budou naši školu v únoru reprezentovat v okresním kole. Držíme jim palce!

Všem žákům děkujeme za účast na soutěži a doufáme, že se opět uvidíme příští školní rok, možná i s dalšími nadšenci anglického jazyka.