Úspěch v okresním kole zeměpisné olympiády

Ve středu 28. 2. 2024 se uskutečnilo okresní kolo zeměpisné olympiády, kterého se zúčastnili nejúspěšnější žáci naší školy, kteří se kvalifikovali v jednotlivých kategoriích v rámci školního kola.

Nejúspěšnějším zástupcem naší školy se stal Kristian Česák ze třídy VII. B, který ve své kategorii B skončil na krásném 3. místě. Kristianovi utekl postup do krajského kola o pouhý horší bodový zisk v praktické části. Dalšího skvělého výsledku dosáhl Jakub Kropík ze třídy IX. B, jenž skončil na děleném 5. až 7. místě, a to v kategorii C. Posledním zástupcem byl Matyáš Matějka ze třídy VI. B, který obsadil ve své kategorii A 17. místo, přesto si zasloužil velké absolutorium.

Na závěr je potřeba všem zúčastněným mnohokrát poděkovat za skvělou reprezentaci naší školy.

Vzdělání zdar a zeměpisu zvlášť!