František Rajtoral a Egon Vůch z FC Viktoria Plzeň v Růžovce

Dne 4.9.2015 k nám přišli hráči FC Viktorie Plzeň František Rajtoral a Egon Vůch popřát žákům k začátku školního roku.

U nás v 7. B byl jen Egon, protože Franta zaspal. Egona jsme se ptali například na jeho velikost nohy nebo zda si holí nohy. Třída byla nezvykle tichá. Nakonec došlo na autogramiádu a focení.

Při náštěvě 9. A se k Egovi přidal i František. Třída se ptala na plat profesionálního fotbalisty. Ozvala se upřímná odpověď: "Dokonce máme i na chleba :-D." I zde proběhla autogramiáda a focení. Z 9. A se fotbalisté přesunuli do 4. C.

Za výhru v soutěži dostala 4. C jako dárek podepsaný dres Pavla Horvátha. Atmosféra ve třídě byla uvolněná, děti se bavily a měly spoustu zajímavých dotazů. I zde se děti fotily s fotbalisty. Děti samým nadšením nechtěly fotbalisty nechat odejít.

Poslední třídou byla 6. A. Ve třídě bylo hodně hlučno. Děti se nejvíce ptaly na začátek fotbalové kariéry obou hráčů a na přítelkyně. I v této třídě proběhla autogramiáda a focení se s hráči. Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Pepa Adlt a Markéta Panušková ze 7. B.