018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Škola fandění

Už dlouho jsme se takhle netěšili do školy!

V pondělí 11.4. nás totiž čekala Škola fandění, a to přímo v domácím kotli Doosan Areny. Děti zaplnily celou severní tribunu, mezi nimi bylo i skoro 50 nadšenců z našich 3. - 9. tříd. Nejprve jsme na velkoplošné obrazovce shlédli krátké klubové video a pak to všechno začalo...

Učitelem nebyl nikdo jiný než sám šéf plzeňských kotelníků. Trénovaly se nejrůznější pokřiky, hesla, skandování, několikrát projela i mexická vlna. Zpívaly se chorály, učila se viktoriánská hymna. Vyvolávala se jména jednotlivých hráčů, tak jako před každým zápasem, trénovaly se situace, kdy Viktorka vstřelí gól. A k tomu všemu záplava klubových šál a vlajek.

Atmosféra byla vynikající, děti se učily opravdu hodně rychle. A to nejlepší na konec, rovnou z tréninku přišli přivítat děti přímo na hřiště samotní hráči v čele s Davidem Limberským. Dan Kolář, Roman Hubník, Honza Kovařík, Patrik Hrošovský, Milan Petržela, Ondra Vaněk, Johny Holenda, Lukáš Hejda a Aleš Matějů, ti všichni společně s dětmi skandovali a zpívali.

Moc fajn dopoledne to bylo. Velký dík patří Viktorce, která celou tuto akci pro děti vymyslela a zorganizovala :-)

Fotografie kotelníků....

 

 

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587