Viktoria do škol

Rok 2015 není v Plzni věnovaný jen kultuře. Svědčí o tom i projekt plzeňského fotbalového klubu nazvaný „Viktoria do škol“, který se právě rozjíždí.

Výsledek obrázku pro fc viktoria

Viktorka oslovila několik plzeňských škol a přizvala je ke spolupráci. A tak se Růžovka stala partnerem Viktorky v tomto projektu.

Čekají nás nejrůznější společné akce. Za všechny jmenujme např. komentovanou prohlídku Doosan Areny pro žáky naší školy, různé soutěže, přislíbená je i beseda s hráči. Rozhodně je na co se těšit.

Informace najdete vždy na internetových stránkách školy, u třídních učitelů nebo u pí učitelky Nadi Hyndrákové.

Byla to srdcovka!

28. 5. 2015 si byla III. C, vítěz fotosoutěže s Viktorkou, slavnostně převzít v Doosan Areně 1. cenu.

Jsme na webu Viktorky!

Naše škola je na oficiálním webu FC Viktoria Plzeň.

Fotosoutěž s Viktorkou je naše!!!

Povedlo se!!! 3. C je vítězem fotografické soutěže plzeňských škol s Viktorkou.

Soutěžte s Viktorkou!

Rádi fotíte a máte dobré nápady?

Prohlídka Doosan Areny

První společná akce Růžovky s Viktorkou proběhla 6. 2. 2015 a moc se vydařila. Zájem o ni byl obrovský.

Projekt "Viktoria do škol " se rozjíždí

Jsme jednou z partnerských škol fotbalové Viktorky v tomto projektu a už je tu první společná akce!