018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Aktuality

Jarní Ekotýden

Od 13. do 16. března 2023 se bude na Růžovce v Liticích opět sbírat starý papír a vybité baterie.

Termokamery ve výuce fyziky

Díky vzdělávacímu projektu LabIR Edu Výzkumného centra Západočeské univerzity v Plzni měli žáci naší školy zapůjčené termokamery.

Grantový program O2 Chytrá škola

V letošním roce se naší škole podařilo získat finanční dar z grantového programu O2 Chytrá škola. Podpořený projekt se bude dotýkat dvou oblastí: umělé inteligence a digitálního zdraví dětí.

UPOZORNĚNÍ ze školní jídelny

S platností od 1. 3. 2023 je umožněn dětským strávníkům, kteří se v daný den stravovali ve školní jídelně, aby si dali přídavek .

Projektový den Kostkáček

V pondělí 30.1. 2023 proběhl ve 2.A projektový den Kostkáček. Žáci stavěli z kostek stavebnice Lego řadu všedních i nevšedních věcí. V nabízených aktivitách se našel prostor i pro kreativitu. Vyznikaly nevšední výtvory.

Jóga s Blueboty

Vydržet jógovou pozici po dobu jízdy robota Bluebota bylo pro prvňáčky zajímavé a zcela neobvyklé. Pozice měnili podle připraveného plánu.

Vánoční kolo 4. ročníku turnaje ve stolním tenise – „PINČES CUP“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Ve středu 21. 12. proběhlo již tradiční vánoční kolo turnaje ve stolním tenise se zaběhlým názvem „Pinčes cup“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

Příspěvek na Klárku

Část výtěžku, 12 500 Kč, z adventních trhů jsme věnovali Klárce.

Blueboti před Vánoci ve třetích třídách

Čas před rozdáváním dárků obohatila třeťákům robotika. Žáci si vyzkoušeli programování s Blueboty.

Projektový den - VÁNOCE

Advent se pomalu blíží ke konci a to je ideální příležitost nechat vánoční atmosféru prostoupit celou školou. Proto jsme si dnešní den užívali na vlně vánočních tradic z celého světa. Pojďte nahlédnout do našich tříd a užít si kouzlo Vánoc v mezinárodním měřítku. Naše výstupy si můžete prohlédnout na hale školy nebo pod článkem v odkazech. :) 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587