018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Ekotýden 2014

Tradiční sběrová soutěž Ekotýden je opět tady

Ve dnech 17. - 20.března 2014 proběhne na naší škole akce „EKOTÝDEN“. Jednotlivé třídy prvního i druhého stupně budou soutěžit o sladké odměny. Nejlepší třídy získají dort. Odměněni budou také nejlepší sběrači. Naše škola se tímto také zapojí do projektu škol "Recyklohraní".

Všichni žáci mohou v těchto dnech nosit do školy starý papír (noviny, časopisy, letáky - svázané do balíků nebo v krabicích), který si doma zváží a množství nahlásí třídnímu učiteli, vybité baterie (ze svítilen, hraček, elektroniky, dálkových ovladačů, hodin, budíků, mobil. telefonů apod. – max. rozměr 9 x 5 cm) a staré vyřazené drobné elektrozařízení (mp3 přehrávače, malá rádia, diskmany, walkmany, kalkulačky, mobilní telefony, klávesnice, elektrické hračky).

Tříděný odpad bude vybírán v uvedených dnech od 7.40 do 7.55 hod a vždy o velké přestávce v přízemí u hlavního vchodu do školy.

Výtěžek akce bude použit mimo jiné na adopci zvířete v ZOO Plzeň.

Prosíme Vás o podporu  projektu a děkujeme za spolupráci!

                                                   

Jaroslava Kubátová a žáci ekologického semináře 26. ZŠ V Plzni

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587