018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Vánoční besídka - Litice

Vánoční besídka v Liticích

Dne 17. prosince 2014 se v Liticích uskutečnila tradiční besídka žáků 26. ZŠ. I tentokrát bylo pro diváky připraveno mnoho zajímavých vystoupení. Hlavním tématem bylo pásmo vánočních koled, ale nechybělo ani vystoupení jednotlivých tříd, družiny a zájmových kroužků. K vidění bylo stínové divadlo - Živé obrazy, vystoupení country tanců a mažoretek, zpracování známé anglické písničky z filmu Láska nebeská, přednes básniček, šmoulí vystoupení,  žák Zdeňek Rut zahrál na kytaru a  žákyně Zuzka Stašková zahrála na dudy. Náladu na besídce nepokazilo ani selhání techniky a žáci i učitelé se nebáli improvizovat.

Pro zhlédnutí fotografií a přečtení článku na www.qap.cz klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587