PUMA

Dům digitálních dovedností (DDD) vyhlásil v červnu soutěž pro učitele, kterou nazval PUMA  (Pedagog Učící Moderně a Atraktivně).

Úkolem bylo vytvořit moderní, interaktivní výukový materiál, který žáky naučí, pobaví a zaujme zároveň.

Naši školu reprezentoval Pavel Hurt, učitel německého jazyka a dějepisu. Z celkových 26 prací se mu podařilo postoupit do pětičlenného finále, které se konalo 27. října 2015 v sídle DDD. Před odbornou porotou prezentoval svou práci na dějepisné téma Objevné plavby, kterou nakonec porota vyhodnotila jako vítěznou! Gratulujeme!

Vítěz si odnesl hodnotnou věcnou cenu, aby i nadále mohl tvořit interaktivní materiály do výuky a v neposlední řadě touto výhrou zajistil pro naši školu novou interaktivní tabuli, se kterou naši žáci velmi rádi pracují.

Všechny práce, které byly hodnnoceny, si lze stáhnout a prohlédnout na stránkách ddd.plzen.eu. Najdete zde i tu naši.