018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Sportovní dopoledne pro ZŠ Speciální Plzeň

Ve čtvrtek 20. 1. 2016 nás navštívily děti ze ZŠ Speciální Plzeň (pobočka Rabštejnská).

Uspořádali jsme pro ně sportovní dopoledne, ve kterém jsme si s dětmi hráli různé hry. Děti se ze začátku trochu bály a styděly, ale postupem času si na nás zvykly a hrály si s námi jako úplně normální děti. Dokonce jsme objevili skryté talenty. Například Dianka se po pár ranách floorbalkou trefovala do branky jako profesionál. Po skončení programu jsme účastníkům rozdali zlaté medaile a diplomy. Slíbili jsme si, že podnikneme ještě jednu společnou akci na konci školního roku, pokud nám to čas dovolí.

Za školní parlament

Eliška Lopatová 8. A

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587