018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Ekotýden 2016

 Ekotýden 2016 - zase po roce je tu sběrová soutěž naší školy

Ve dnech 7. - 10. března 2016 proběhne na naší škole tradiční akce "Ekotýden". Jednotlivé třídy prvního i druhého stupně budou soutěžit o sladké odměny. Nejlepší třídy získají dort. Odměněni budou také nejlepší sběrači.  Naše škola se tímto zapojí do projektu škol "Recyklohraní" a do sběrové soutěže vyhlášené  firmou AVE.

Všichni žáci mohou v těchto dnech nosit do školy starý papír (noviny, časopisy, letáky - doma zvážené a svázené do balíků nebo v krabicích), vybité baterie (množství zvážit) a drobná elektrozařízení (ovladače, rádia, PC myši, klávesnice, varné konvice, žehličky, mobily...).

Tříděný odpad bude vybírán v uvedených dnech od 7.40 do 7.55 hod u hlavního vchodu do školy. V jiném termínu jen po předešlé domluvě.

Výtěžek akce bude použit mimo jiné na nákup školní permanentky do ZOO a na adopci zvířete v ZOO.

Děkujeme za spolupráci!

Jaroslava Kubátová a žáci ekologického semináře 26. ZŠ v Plzni.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587