Matematická soutěž Pangea

Dne 26. února 2016 proběhlo na naší škole školní kolo mezinárodní matematické soutěže Pangea.

Do soutěže se zapojili žáci 4. - 9. tříd. V průběhu 45 minut řešili celkem 15 úloh různé obtížnosti. Výsledky školního kola organizátor soutěže zveřejní nejpozději do 31. 3. 2016 na web. stránkách www.pangea-edu.cz . Do finálového celostátního kola postupují z každého kraje 3 nejúspěšnější řešitelé v každé kategorii. Celostátní kolo se i letos koná v aule Právnické fakulty UK v Praze. Všem soutěžícím držíme palce a děkujeme za reprezentaci školy.

Ve fotogalerii si připomeňme loňský úspěch 3 našich žáků, kteří postoupili do republikového finálového kola - Tomáše Faita, Adélky Vychopňové a Aničky Žižkové.