018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Řemeslo má zlaté dno 2016

I letos se žáci z naší školy zapojili do této rukodělné soutěže.

Krásných výrobků se opět sešlo velmi mnoho, zejména děti z 1. st. (školní družiny) se činily. Porota (členové školního parlamentu a vybraní učitelé) měla nelehkou úlohu vybrat zástupce z 1. a 2. st., kteří budou svými výrobky reprezentovat naší školu v krajském kole této soutěže.

Výrobky byly opravdu velmi krásné. Vítěz ale vybrán být musel. Těsné "vítězství"  si připsala za 1. st. Anna Cvalínová ze 3. B za vlastnoručně vyrobenou brašnu přes rameno a za 2. st. Kateřina Kodlová z 8. A za obrázek paní vyrobený metodou paličkování.

"Vítězům" budeme držet palce v krajském kole a všem zúčastněným moc děkujeme za účast. Všechny výrobky jsou k vidění v rámci malé výstavy v hale školy.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587