018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

FOTO Dialog

Ve středu 15.6.2016 se událo závěrečné setkání fotografického projektu FOTO Dialog.

15 žáků z 2. st. komunikovalo se svým neznámým protějškem po dobu 10 týdnů. Jejich dialog musel probíhat pouze prostřednictvím fotografií. Komunikace probíhala prostřednictvím anonymních emailových schránek. Jejich partnery byli mnohdy i o několik generací starší fotografové, které zaštítilo Regionální dobrovolnické centrum TOTEM z. s.

Až dnes každý poznal svého fotopartnera a setkání to byla velmi zajímavá. Bohužel se z nejrůznějších důvodů nešešly osobně všechny dvojice. I přesto se všichni shodli, že setkání bylo velmi zajímavé a někteří by se rádi zúčastnili i druhého kola FOTO Dialogu, které proběhne v druhé polovině tohoto roku. Velmi dojemné bylo, když fotografové ze strany TOTEMU až teprve dnes zjistili, že komunikují se žáky ze základní školy.

V prosinci potom proběhne závěrečná výstava, na které se objeví vytištěné všechny dialogy z obou projektů. To ale určitě ještě o této události dáme vědět.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587