018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Poslední zvonění V.A v Liticích

Společnou večeří a spaním ve třídě se 27. 6. loučili litičtí páťáci se svojí školou.

Začali jsme již tradičně v oblíbené restauraci U Raunerů, kde nám majitelé a zároveň rodiče našeho spolužáka Kuby připravili báječnou večeři. Pokračovali jsme příjemnou procházkou večerními Liticemi a na půdě školy pak pořádnou hostinou a nejrůznějšími hrami.

Po bobříku odvahy se ještě nikomu spát nechtělo, tak jsme si na dobrou noc pustili film, o půlnoci se ještě prošli venku kolem školy a pak už pěkně chrupali až do rána. Pořádně nás probudila až ranní rozcvička a dopolední Tour de Litice, při které jsme prošli všechna zajímavá místa a v jejímž cíli nás čekala studená odměna v podobě nanuku či dvou...

Bylo to bezva, bude na co vzpomínat! :-)

Pro zhlédnutí fotografií klikněte zde.

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587