018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Návštěva školního parlamentu v ZŠ speciální, Plzeň

Dne 22. 6. 2016 se školní parlament zúčastnil návštěvy dětí v ZŠ speciální (pobočka Rabštejnská) v Plzni.

Všichni nás přivátali s otevřenou náručí a rozzářenýma, štastnýma, dětskýma očima. Děti nás ihned vtáhly do kolektivu. Téměř nás roztrhaly svými typy na hraní různých her. Parlament se postupem času vžil do životů těchto milých kamarádů a zjistil, že i když jsou mladí, mají za sebou těžké životní zkušenosti.

Po svačině se děti odebraly na zdejší zahradu. Byli jsem mile překvapeni z jejich dlouho připravovaného vystoupení. Školnímu parlamentu se opět otevřely dveře do jiných životů. Chceme poděkovat učitelům a školám, že nám dali příležitost tyto děti poznat.

Za školní parlament Markéta Panušková a Simona Cinertová ze 7. B

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587