018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Učíme se s QR kódy

Pod QR kódy,  umístěnými na stěnách třídy a chodbě školy, byly pro žáky 9. tříd schované otázky.

V hodinách anglického jazyka se žáci 9. ročníků učili o různých sportovních disciplínách, o sportovním vybavení a potřebách, o pravidlech daného sportu, o místě, kde se určitá sportovní disciplína odehrává.

Poté si každý žák zpracoval svůj oblíbený sport do PowerPointové prezentace a před celou třídu jej anglicky prezentoval.

Celou kapitolu SPORT žáci uzavřeli aktivitou využívající QR kódy. Pod QR kódy,  umístěnými na stěnách třídy a chodbě školy, byly schované otázky a úkoly týkající se různých sportovních disciplín, sportovního vybavení, slavných sportovců.. Žáci si tak jinou formou výuky, pomocí tabletů, zopakovali slovní zásobu a procvičili "4 basic skills" (reading, writing, listening, speaking).

Soubory ke stažení

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587