018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Výchovný koncert

Ve středu 5. dubna proběhl na naší škole tradiční výchovný koncert, tentokrát inspirovaný blížícími se Velikonoci.

Kromě hudby v podání Plzeňského orchestrálního sdružení byly na programu i scénky s tématikou velikonočních lidových zvyků. Mluvené slovo, kterého se ujali Kateřina Hrdinová a Ondřej Suchan, provedlo děti celým postním obdobím a pašijovým týdnem. Ve scénkách se představili Vendula Voltrová, Zuzana Stašková, Kateřina Kodlová, Veronika Tejčková, Tereza Havlíčková, Petr Kodl a Martin Pecl oblečení v plzeňských a chodských krojích. Zpestřením programu bylo vystoupení žáků s netradičními nástroji, boomwhackers, a Zuzčina závěrečná píseň hraná na dudy. Děkujeme dirigentu Ivo Pavelkovi, který s orchestrem nastudoval vhodný program. Poděkování patří i žákům společenskovědního semináře, kteří pro své mladší spolužáky připravili velikonoční soutěž.

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587