018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Hejtmanův pohár 2017

Do školní soutěže o nejrychlejšího „překážkové běžce“  se mohly třídy přihlásit a bojovat od začátku ledna do konce března 2017.

Soutěže se zúčastnilo 17 tříd, což považujeme za velký úspěch a potěšil nás zájem z řad žáků. Nejlepší tři závodnice či závodníci z každé skupiny vyhráli slibované „hakysáky“, které by měly sloužit pro lepší trávení času o přestávkách. Všichni výherci slíbili, že se o hakysák o přestávkách podělí a tak si budou moci tuto volnočasovou pomůcku vyzkoušet i jiní.  S heslem „Kdo si hraje s hakysákem, ten nezlobí“ bychom chtěli ještě na závěr roku uspořádat malé ohlédnutí za touto výhrou (akcí) a zkusit si s hakysákem malou soutěž o největší počet „nožiček“ .

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587