018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Slavnostní ukončení kroužků angličtiny

Celý rok naši žáci a žákyně prvních a šestých tříd navštěvovali kroužky angličtiny.

Někteří prvňáčci naší školy se rozhodli, že kromě výuky by rádi chodili i na kroužek angličtiny. Celý rok moc rádi chodili, seznámili se se spoustou slovíček, poznali nové hry a naučili se zpívat anglické písničky. Jsou to velcí šikulové. A tak dobře odvedená práce si zasloužila pochvalu a ocenění. Každý si tedy odnesl osvědčení a sladkou zlatou medaili.

A šesťáci, kteří už angličtinu mají, si chtěli angličtinu vypilovat a i oni úspěšně zvládli celý rok. Procvičovali si gramatiku, obohacovali slovní zásobu a zlepšovali se v mluvení a poslechu. I oni byli oceněni a pochváleni. Příští rok se společně pustíme do anglické konverzace. Už se nemůžeme dočkat. :-)

 

 

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587