018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Žákovská knihovna - novinky

Informace ke školní knihovně.
 

Výpůjční doba pro žáky:

  • v úterý 7. vyučovací hodinu
  • ve čtvrtek 7:30 - 7:50
  • ke čtení k dispozici - časopis ABC, 21. století Junior, historický magazín Živá historie

Časopisy je možné si půjčit a přečíst v době výpůjček. Knihovna je umístěna v 9. B. Správcem knihovny je Hana Touchová.

11. číslo časopisu 21. století Junior - články: Otec Vlasti král Karel IV., Rychlí hopsálkové (klokani a klokánci), Kosmické brambory (planetky sluneční soustavy), Vlakové rychlostní rekordy, Zázračné zvony, Draci, Tajemní zednáři, Nejošklivější savec, Masožravky, Pouště, Až do oblak (7 průkopníků českého letectví), Abeceda starých zbraní...
 
Živá historie - články: Mořeplavci zlatého věku, Plachetnice všech časů, Daň ze smrti, Geniální Leonardo da Vinci, Krvavé bitvy historie, Císařové postižení šílenstvím, Stalinova smrt, Vraždící létající stroje, Zlatá bula přeceněná?, Lincolnův tragický konec, Jak se žilo za Karla IV., Nádobí pravěku, Politická mise Cyrila a Metoděje.....

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587