018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

NAŠE ŠKOLA SE ZÚČASTNILA MEZINÁRODNÍ KONFERENCE MENTEP V BRUSELU

MENTEP je evropský projekt podporující rozvoj digitálních kompetencí učitelů.

Do mezinárodního projektu MENTEP bylo zapojeno 11 zemí.  Společně se 7 000 učiteli z 10 evropských zemí jsme se zapojili do rozsáhlého výzkumného projektu, v rámci něhož byl vytvořen a ověřen nástroj TET-SAT - sebehodnotící online nástroj, který umožňuje učitelům zhodnotit, jak dovedou začlenit digitální technologie do výuky.  

V České republice bylo osloveno cca 400 škol, do spolupráce se však zapojilo jen 53 z nich.

Tým projektu MENTEP v Bruselu následně vybral jednoho učitele z každé země, který se účastnil projektu, a pozval ho na závěrečnou konferenci projektu MENTEP, která se uskutečnila 27. března 2018 v Bruselu.

Nástroj TET-SAT (sebehodnotící online nástroj pro učitele) je nyní k dispozici pro všechny učitele bez ohledu na aprobaci v 11 jazycích.

Nástroj TET – SAT http://mentep-sat-runner.eun.org/

více o projektu https://youtu.be/tnM1Vr3CImA

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587