018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

PINČES CAP 26. ZŠ Plzeň – Růžovka

V pátek 6. 4. proběhlo 2. kolo prvního ročníku turnaje ve stolním tenise s názvem Pinčes cap“ 26. ZŠ Plzeň – Růžovka.

Tentokrát se turnaj nesl v duchu Velikonoc, dle kterých byl i pojmenován. Turnaj byl opět určen pro studenty 2. stupně, ale s blížícím se datem konání turnaje došlo k pozměnění, že se mohli přihlásit i studenti z 1. stupně, a to konkrétně žáci 4. a 5. tříd. Celkově se přihlásilo 12 hráčů včetně dvou dívek, které byly příjemným zpestřením sportovního odpoledne a to nejen svou přítomností, ale i svými sportovními výkony.

Vítězství v turnaji se podařilo obhájit po přesvědčivém výkonu studentovi 9. B Jakubovi Kováříkovi, jenž stejně jako ve vánočním kole zdolal ve finále žáka 6. B Adama Vašicu. Boj o 3. místo zbyl po prohraném semifinálovém boji na Martina Bendu z 8. A a Adama Boháče ze 4. C, kdy z jejich vzájemného duelu nakonec vzešel vítězně první jmenovaný.

Všichni úspěšní hráči byli náležitě odměněni mimo jiné i tím, že i pro další ročníky vznikla Čestná listina vítězů, která zatím nese jméno Jakuba Kováříka jakožto jediného vítěze obou dvou turnajů. Všem zúčastněným nelze nic jiného než náležitě poděkovat a věřit v jejich účast i v následujících letech.

 

Výsledky:

  1. Jakub Kovařík (9. B)
  2. Adam Vašica (6. B)
  3. Martin Benda (8. A)
  4. Adam Boháč (4. C)
Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587