018_mail_envelopepaginationArrowphonesearch

Menu

Den Star Wars na 26.ZŠ

I my jsme se připojili k fanouškům z celého světa a oslavili jsme "Den Star Wars"

V pátek 4. května byl „DEN STAR WARS“.  Stal se jím díky slovní hříčce ve větě „May The 4th Be With You“ (Ať tě provází 4. květen), které při vyslovení zní téměř stejně jako slavný pozdrav ze Star Wars – „May The Force Be With You” (Ať tě provází síla).

Někteří žáci přišli ve STAR WARS tričkách, v kostýmu Dartha Vadera, jiní si přinesli světelné meče nebo LEGO postavičky STAR WARS hrdinů.

V hodinách anglického jazyka jsme luštili zašifrované zprávy od mistra Yody a Dartha Vadera, podle videoukázky jsme anglicky popisovali běžný den Stormtroopra, pomocí robotické berušky jsme hledali STAR WARS hrdiny a výuku v jazykové laboratoři SANAKO jsme oživili Star Wars úkoly.

A velké DÍK patří také fanouškům z 9. ročníku Michalovi a Davidovi, kteří si pro nás připravili velmi hezkou Star Wars prezentaci.

 

"Ať vás provází síla"

Město Plzeň

26. základní škola Plzeň
Skupova 22
301 00 Plzeň

378 028 631
606 027 587